İstanbul’da Peşinatsız Taksitle Ev Almak Mümkün mü?

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için birçok firma taksitli seçenekler sunuyor. İstanbul gibi Büyükşehirde ev sahibi olmak isterseniz belirli bir bütçeye sahip olmanız gerekir. Ayrıca alım yapmak istediğiniz gelişmiş bir ilçe olması ilgili evin fiyatına da pozitif etki sağlayacaktır. Yüksek tutarlarda olması ev sahibi olmak isteyenlerin bütçesini zora sokabilmektedir. Bankalardan konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler ise yüksek faiz oranları ile karşı karşıya gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda farklı alternatif yolları deneyebilirsiniz. Taksitle ev almanıza yardımcı olacak birçok firma bulunuyor. Bu firmalar arasından seçim yapacağınız zaman kurumsal ve yasal olanı tercih etmeniz en iyi sonucu almanıza imkan sunacaktır.

Peşinatsız Ve Taksitle Ev Alma Yolları

Peşinatsız ev almak isteyenler için belirli kampanyalar ilgili firmalar tarafından sunuluyor. Özellikle de kira öder gibi seçenekler daha çok tercih ediliyor. Peşinatınız yok ise bu tarz bir kampanya içeriğinden yararlanabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak firma ise Birikim Evim olarak karşınıza çıkıyor. Firma geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile sizi peşinatsız ev sahibi yapıyor. İsterseniz de taksit tutarlarınızı kendiniz belirleyebilir ve bütçenizi zora sokmadan hayal ettiğiniz eve kavuşabilirsiniz. İstanbul’un istediğiniz ilçesinden evinizi alabilirsiniz. Bunun için evinizi belirlemeniz yeterli olacaktır. Tüm hizmet içeriğini yasal olarak sunan firma sektör içerisinde de lider konumda yer alıyor.

Nasıl Başvuru Yapılır

Ev almakistediğinizde öncelikle Birikim Evim firmasına başvuru yapmak olacaktır. Mesken Finans bütçeniz konusunda sizden gerekli detayları alır ve size göre bir ödeme planı oluşturur. Ayrıca herhangi bir şekilde faiz ve benzeri etken bulunmamaktadır. Hayal ettiğiniz evi faizsiz olarak alabilirsiniz. Taksit sayısı konusunda da yardımcı olan firma sektör içerisinde birçok kişiyi ev sahibi yapması ile tanınmaktadır. Ödeme kolaylığı ve peşinatsız kampanya seçeneği sayesinde sizde başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede İstanbul’un istediğiniz ilçesinden evinizi güvenle alabilirsiniz. Bu konuda detaylı bir bilgi almak isterseniz firmanın şubelerine başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Kaynak: https://www.meskenfinans.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.