Faizsiz Sistemler ile Araba Sahibi Olun

Günümüzde her aile ve her bireyin istediği ulaşım aracı haline gelen otomobil satın almanın birçok yöntemi mevcuttur. Bankalara müracaat ederek kredi alan kişiler, yüksek faiz ödediklerinden ve yüksek maliyetle araç sahibi olmaya çalıştıklarından büyük mağduriyet yaşamaları kaçınılmazdır. Hiçbir şekilde faizli sistemin oluşturduğu olumsuz durumlara girmeden, rahat bir şekilde düşük maliyetlerle ve uygun ödeme seçenekleri ile istediğiniz otomobile sahip olabilirsiniz.

Günümüzde bankalardan uzak durmak, bireyler açısından büyük avantajdır. İstenilen arabayı alabilmek için faize girmeden ve faizli sistemlere müracaat etmeden satın almak mümkündür. Sistemimizin sunduğu taksitle araba, faizsiz araba, peşinatsız araba seçeneklerinden istediğiniz ödeme planı ile en kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Temel bir gereksinim olan hayalinizdeki arabayı satın alabilmek için faizsiz, peşinatsız bütçenize uygun taksit seçenekleri ile istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Faizsiz Araba Nasıl Satın Alınır?

Bankalara müracaat eden kişilerden yüksek faiz oranlarına ilave olarak dosya masrafı, zorunlu hayat sigortası gibi birçok isim altında ek masraflar alınarak neredeyse satın alınacak arabanın 1 katı kadar da fazladan ücret ödemek durumunda kalırlar. Bunların hiçbirine gerek kalmadan faiz ve ek masraf ödemeden, faizsiz sistemin sunduğu seçeneklerden yararlanarak düşük maliyetlerde ve uygun ödeme koşullarıyla istediğiniz arabayı satın alabilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her bireye finansal destek sağlayarak faizsiz araba satın almanızın fırsatlarını sunuyoruz. En yakın şubelerimize başvurarak, tasarruf finansman yöntemleri hakkında bilgi edinerek, bütçenizi yormayan uygun ödeme planı ile birikim yaparak hayalinizdeki araca kavuşabilirsiniz.

Faizsiz Araba Almanın Avantajları

Peşinatsız, kredisiz araba almak isteyen her birey, kendi bütçesine uygun olarak taksit tutarlarını belirleyip sisteme dâhil olabilir. Finansal destek sağladığımız sistemimizde, peşinatsız araba al seçeneği ve diğer seçenekler içerisinde uygun olanı tercih ederek aşağıda belirtilen avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  • İkinci el veya sıfır araç satın almanız mümkündür.
  • Finansal destek tutarını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.
  • Dosya masrafı, zorunlu hayat sigortası gibi hiçbir ek ödeme yapmanıza gerek yoktur.
  • Sistemimizde yer alan araba satın alma yöntemlerinin hiçbirinden asla faiz talep edilmez.
  • Ödeme planında yer alan taksitleri zamanında ödemediğiniz takdirde, hiçbir maddi kaybı yaşamadan arzu ettiğiniz tarihe kadar taksitleri dondurma imkânı mevcuttur.

Faizsiz Araba Alma Yöntemleri

Taksitle araba, faizsiz araba, senetle araba, peşinatsız araba al gibi seçenekler içerisinde uygun olanı tercih ederek araç sahibi olabilmek için sunduğumuz yöntemler içerisinde tercih yapabilirsiniz. Faizsiz araba alma yöntemleri ise şunlardır:

  • Kişiye özel araba alma yöntemi
  • Çekilişli araba alma yöntemi

Belirtilen bu yöntemler hakkında detaylı bilgi için şubelerimize uğrayarak ya da çağrı merkezimizi arayarak gerekli bilgileri öğrendikten sonra sisteme dahil olabilirsiniz. 7/24 saat bizlere ulaşmanız mümkündür.

Kaynak:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.